ÜRÜN GRUPLARIMIZ

Sahte Para Dedektörleri

Bozuk Para Sayma Makineleri

Banknot Sayma Makineleri

Kuşaklama / Bantlama Makinesi

Balyalama-Çemberleme Makinesi

Arşiv İmha Sistemleri

Para Çekmece / Kasaları

Diğer Ürünler

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Ürünlerimiz ile ilgili her türlü bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Mesai Saatlerimiz

Hafta İçi: 08:00 - 18:00

E-POSTA LİSTEMİZE ÜYE OLUN

E-Posta listemize kaydolun, en son kampanya ve fırsatlardan ilk siz haberdar olun.

ÜRETİCİ FİRMA VE DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZTARİHÇE

TARİHÇE

Teknosel LTD. 1988 yılında Metin Elektronik olarak faaliyete başlamıştır. Gelişen para ekipmanları (sayıcılar, sınıflandırıcılar, paketleyiciler, test cihazları) sektöründe kendini yenilemeyi ve kazancını yatırıma dönüştürmeyi hep hedef olarak benimsemiş olan Teknosel LTD, şuan sektöründe lider firmalardan biri olma gururunu yaşıyor.

Bünyesinde banknot sayma makineleri, para sayma makinesi, metal para sayma makineleri, sahte para dedektörü, para paketleme makineleri, evrak imha makinesi  konularında uzman mühendis ve teknisyenler çalışmaktadır.

Teknosel LTD. ’nin “tek” uğraşı alanı para ekipmanlarıdır. Herhangi bir ek iş dalı yoktur.

Kuruluşundan bu yana yurtdışı bağlantılarını genişleten Teknosel LTD., ithalat konusunda şu an birçok üretici ile bağlantı halindedir.

İspanyol devi Sallen Electronica ile Euro banknotlar üzerine işbirliği sonucu, Teknosel LTD. Sallen Electronica Türkiye distribütörü olmuştur. Sallen Electronica, şu an Euro banknotlar üzerine dünyada %100 güvenilirliğe sahip tek teknolojinin “patentli” sahibidir.

Teknolojide Japonya ile yarış halinde olan Güney Koreli üretici Hantech Systems Int’l ile Metal Para Sayma çözümlerinde distrübütörlük imzalamış olan Teknosel LTD., sektördeki en gelişmiş cihazlarla rekabet halindedir.

Yine bir Güney Koreli üretici olan Nust (National University of Science & Technology) ile banknot sayma makineleri ile ilgili distrübütorlük anlaşması olan Teknosel LTD., bu konudaki uzmanlığıyla müşterilerinin memnuniyeti için çalışıyor.

Teknosel LTD., HALKBANK A.Ş ve T.C MERKEZ BANKASI ile imzalamış olduğu servis anlaşmalarıyla ve sahip olduğu TSE vb. kalite belgeleriyle hizmet kalitesini belgelemiş olmaktadır.

Not:

Sektörümüz gereği,müşterilerimizin bilgisizliğinden faydalanan bazı korsan firmaların suç teşkil eden faaliyetlerini Teknosel LTD. şiddetle kınamaktadır. Bu konuda müşterilerimize karşı bilgilendirme hizmetimizi hiçbir ticari kaygı taşımaksızın vermekten onur ve gurur duyarız.