ÜRÜN GRUPLARIMIZ

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Ürünlerimiz ile ilgili her türlü bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Mesai Saatlerimiz

Hafta İçi: 08:30 - 18:00
Cumartesi: 08:30 - 13:00

E-POSTA LİSTEMİZE ÜYE OLUN

E-Posta listemize kaydolun, en son kampanya ve fırsatlardan ilk siz haberdar olun.

ÜRETİCİ FİRMA VE DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZHaberler

12 Eki

Kisan Electronics Türkiye Distribütörü Teknosel, 12-15 Ekim tarihleri arasında İstanbul Jewelery Show'da 3. Hol K22 no'lu standda..

30 Haz

Terörizmin finansmanı ve kara para aklamaya karşı mücadele amacıyla Avrupa Merkez Bankası’nın geçen yıl aldığı kararla 2018 yılında arzına son verilecek olan 500 Euro’luk banknotlar, son günlerde Türk bankalarının ve vatandaşların kâbusu olmuş durumd

07 Haz

İstanbul merkezli 11 ilde sahte para operasyonu düzenlendi. Ramazan Bayramı'nda piyasaya sürmek için para basan 39 çete üyesi, yaklaşık 1 milyon tl sahte para ile yakalandı.

27 Şub

Kırklareli'nde iki şahsın bir bankanın ATM'sine sahte para yatırarak sahte olmayan paraları çektiği belirlenmesi üzerine operasyon başlatıldı. İstanbul ve Çorlu'da düzenlenen operasyonlarla 9 şüpheli gözaltına alındı...

24 Oca

Türkiye Ekmek Üreticileri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Selim Açık, fırıncıların sahte 1 TL’lik madeni para nedeniyle çaresiz kaldıklarını, çok sayıda üyelerinin metal paraları sayan ve sahtelerini bulan 4 bin dolarlık ithal makinelerden satın

03 Eki

Teknosel Arşiv Ve Evrak İmha Sistemleri ve çözümleri ile ISAF'ta ziyaretçileriyle buluştu.

07 May

Maliye Bakanımız Sn Mehmet Şimşek , Meclis'teki soru önergesinde firmamıza atıfta bulunarak Türkiye'de Para Sayma Makinesi Üretiminin sadece Teknosel firmasında yapıldığını ifade etmiştir.

02 Nis

Hayatın her alanına kolaylık getiren Japonların yeni icadı madeni para sayma makinesi oldu.

02 Nis

Kayseri'de Horsana mevkiinde kurulan hayvan pazarına Kocasinan Belediyesi tarafından konulan sahte para tespit eden para sayma makinesi, esnafa kolaylık sağlıyor.

02 Nis

Merkez Bankası, 5 liralık banknotların hakim rengini mor olarak değiştirdi. Yeni banknotlar 8 Nisan'da tedavüle çıkarılacak.

1 2